20 LET OD ZALOŽENÍ APPS

>> 9. 12. 2022 >> Asociace poskytovatelů personálních služeb slaví v tomto roce 20 let od svého založení.

Za tu dobu vznikl celý jeden velký segment, který zaměstná ročně – legálně a podle srovnatelných podmínek – kolem 100 tisíc lidí, což představuje 55% obratu celkového trhu ve staffingu. V recruitment je to 8 až 10 tisíc umístěných kandidátů ročně, v obratu přes 30% celkového trhu.

Proč APPS nereprezentuje víc? Protože se od začátku řídíme Etickým kodexem a máme přísná pravidla pro členství. Šedá zóna založená na levné práci se nám obloukem vyhýbá. Za dvacet let se agenturám sdruženým v APPS podařilo na trhu vybudovat standardy, které jasně odlišují legální licencované agentury od tzv. „pseudo“ zprostředkovatelů.

A právě u příležitosti tohoto výročí jsme uspořádali pro členy Asociace, jejich zaměstnance, obchodní partnery a představitele státních i partnerských organizací galavečeři.

Děkujeme všem, kdo nás při slavnostním večeru podpořili: Janu Rafajovi, viceprezidentu Svazu průmyslu a dopravy; Dagmar Kužvartové, ředitelce Sekce zaměstnavatelské SP ČR; Jitce Hejdukové, poradkyni generální ředitelky SP ČR; Vítu Samkovi, viceprezidentu Českomoravské konfederace odborových svazů ČMKOS a Janu Wiesnerovi, prezidentu Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR.

A těšíme na dalších minimálně 20 let spolupráce s Vámi všemi.