Zajišťujeme komplexní služby v oblasti personální podpory tuzemských i zahraničních podniků. Pro zaměstnavatele nabízíme širokou řadu služeb. Vyhledáváme vhodné agenturní i kmenové zaměstnance. Pro komunikaci s námi můžete využít náš kontaktní formulář, případně nás kontaktovat na naší e-mailové adrese nebo telefonicky (odkaz funguje na mobilních zařízeních).

O NÁS

Jsme česká agentura práce. Nabízíme služby v oblasti zaměstnávání napříč všemi obory. Jsme držiteli povolení Generálního ředitelství Úřadu práce ČR:

§14 odst. 1 b) - Zaměstnávání fyzických osob za účelem výkonu jejich práce pro uživatele, kterým se rozumí jiná právnická nebo fyzická osoba, která práci přiděluje a dohlíží na její provedení.

§14 odst. 1 a) Vyhledání zaměstnání pro fyzickou osobu, která se o práci uchází, a vyhledání zaměstnanců pro zaměstnavatele, který hledá nové pracovní síly.

§14 odst. 1 c) Poradenská a informační činnost v oblasti pracovních příležitostí.

ZÁSADY K ZAMĚSTNAVATELŮM

Spolupráce se zaměstnavateli je pro nás klíčová. Rozhodli jsme se proto k přijetí určitých pravidel chování. To bude do budoucna tou nejlepší volbou při navazování a rozvíjení spolupráce. Společně tak můžeme garantovat naším zaměstnancům sociální a právní jistoty.

ZLATÉ STANDARDY HR SLUŽEB PRO AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁVÁNÍ

Našim partnerům poskytujeme zlaté standardy HR služeb pro agenturní zaměstnávání a recruitment.